ארונות הזזה לחדרי ילדים ונוער | בן איתי

ארונות הזזה לחדרי ילדים ונוער

היום מקובל מאד לתכנן את חדרי הילדים בצורה פונקציונלית, מבלי להתפשר על המראה האסתטי המעוצב. כדי לעשות זאת, יש פתרונות רבים כמו בחירה בארונות הזזה והתקנת סורגים שקופים.

התקנת סורגים שקופים

התקנת סורגים לילדים נועדה כדי לשמור על בטיחותם ולמנוע נפילות בעת התבוננות דרך חלון החדר או פריצות. עם זאת, יש הורים אשר נרתעים מהזמנת סורגים בשל המראה המתכתי התעשייתי, שאינו משתלב עם העיצוב שהם בחרו בקפידה לחדר הילדים. כדי לעקוף את המכשול הזה, יש חברות אשר מציעות כפתרון התקנת סורגים שקופים. סורגים שקופים מאפשרים פתרון אסתטי ומעוצב למי שלא מוכן להתפשר על בטיחות.

ארונות הזזה – לא למבוגרים בלבד

עד לפני מספר שנים שימשו ארונות הזזה כפתרון לחדרי שינה של הורים, בעוד שבחדרי ילדים הייתה העדפה לארונות עם דלתות פתיחה. לאחרונה, ניתן להבחין בשינוי, כאשר יותר ויותר משפחות בוחרות לעצב את חדרי הילדים והנוער בצורה פונקציונלית ואסתטית הכוללת ארונות הזזה.

את השינוי ניתן לייחס ליתרונות הרבים שיש לארונות אלו, לצד ההתקדמות הרבה שנעשתה בפיתוח דגמים מודרניים וצעירים.

היתרונות של ארונות הזזה בחדרי ילדים ונוער

בשיטת הבנייה המודרנית, חדרי השינה של הילדים נחשבים לקטנים ולא תמיד ניתן להכניס לחדר אחד גם מיטה, גם שולחן כתיבה וגם ארון. לעתים, מידות החדר מחייבות הצבה של הרהיטים בצמוד זה לזה, ואז יכול להיות קושי לפתוח את דלתות הארון ולגשת בצורה נוחה למדפים. בחדרים כאלו יש לארונות הזזה יתרון משמעותי, מכיוון שלא צריך לקחת בחשבון את השטח שתופסת פתיחת הדלת.

אם הזכרנו את ההתאמה של ארונות הזזה לחדרים קטנים, הרי שהיתרון השני של ארונות הזזה זו ההתאמה לחדרים הבנויים בצורה בעייתית. לעתים יש שקע באחד הקירות או בליטה, הנובעים מעמודי התווך של הדירה, וקשה למצוא ארון סטנדרטי שיתאים למידות. לעומת זאת, ארונות הזזה אפשר להזמין גם בהתאמה אישית, לפחות בחלק מן החברות.

היתרון השלישי זהו הנושא הבטיחותי. כיום לארונות הזזה המיועדים לילדים ונוער, יש מנגנון טריקה שקט ובטוח, שמונע סגירה הרמטית של הדלת על האצבעות, כמו שעלול לקרות בארונות מסוג אחר.

יתרון נוסף זו האפשרות לשחק עם הסידור הפנימי של הארון. אפשרויות הבחירה בארונות הזזה הן רבות יותר בכל הקשור למספר מדפים, מגרות פנימיות ועמודי תלייה, וזהו יתרון משמעותי במיוחד כאשר מדובר בחדר שנועד לשמש יותר מילד אחד.

עוד יתרון זה העיצוב המודרני. קולקציית ארונות הזזה כוללת מגוון רחב של דגמים המעוצבים בסגנון מודרני וצעיר, המתאים במיוחד לחדרי ילדים ונוער, כולל אפשרות לאיורים מיוחדים על דלתות הארון, אשר יהפכו את החדר למרשים ומעניין.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com