גם בחדר המוגן – ארון הזזה | BEN-ITAY

גם בחדר המוגן – ארון הזזה

בכל דירה חדשה כיום ישנו גם חדר ממ"ד – חדר שאמור לשרת אתכם בזמני חירום. למרות שמדובר על חדר שאמור לסייע לכם בשעת חירום, רבים אלו המשמשים את החדר כחדר ארונות, כמשרד ביתי או אפילו כחדר מגורים עבור אחד מהילדים. מאחר ומדובר על חדר שנעשה בו שימוש יום יומי, חשוב לדאוג בו גם לפתרונות אחסון איכותיים. המענה עבורכם? ארון הזזה! בשונה מארונות דלתות רגילים, ארונות ההזזה מומלצים פה אחד על ידי מומחי הרהיטים לשילוב בחדרים בהם חשוב לחסוך במקום.

 

הדרך שלכם לחסוך מקום בחדר

שלא תצטרכו לדעת שעת חירום, אך במידה ואכן תגיע שעה שכזו, יהיה על כל בני הבית לגור בחדר אחד בלבד – חדר הממ"ד. האתגר הגדול? ליהנות מחלל כמה שיותר מרווח בתנאים שאינם כה אידיאליים. בעת שאתם משלבים ארון הזזה, אתם חוסכים המון מקום בחדר! איך זה קורה? ארונות רגילים המבוססים דלתות הנפתחות כלפי חוץ, תופסים לכם המון מקום מיותר שכן צריך לקחת בחשבון גם חלל עבור פתיחת הארון. מנגד, עם ארונות הזהה הנפתחים במנגנון של הזזה, אין צורך לקחת חלל שכזה בחשבון וכך חוסכים המון מקום.

 

שומרים על בטיחות הילדים גם בחירום

אם הממ"ד משרת אתכם כחדר ילדים, עליכם לשים בראש ובראשונה את סוגיית הביטחון אל מול עינייכם. לא אחת נשמעו סיפורים על ילדים שדלת הארון נטרקה להם על האצבעות העדינות שלהם, מה שעלול לגרום לאי נוחות גדולה מאד והיסטריה מצד הילדים. ארון הזזה נסגר על ידי הזזה של הדלת מצד אל צד, כאשר מדובר על סגירה איטית ובהדרגה – כך שהדלת לא יכולה להיטרק ולגרום נזק מיותר לילדים. שימו לב כי גם במקרים ובהם הממ"ד אינו חדר שינה של אחד הילדים, עדיין חשוב לדאוג לארון בטיחותי שכן בשעת חירום גם הילדים יהיו נוכחים בחדר זה.

 

משמישים את הממ"ד כחדר ארונות

בינתיים, תוכלו להשמיש את הממ"ד כחדר הארונות שלכם! כלל מספר אחת בתכנון של חדר ארונות הוא תכנון נכון – ככל שתתכננו בצורה מושכלת יותר, כך תיהנו מיותר מקום. אז לצד היתרון הגדול של ארונות ההזזה בכל הקשור לחיסכון במקום, הרי שהם גם אלו המתאימים ביותר לחדר ארונות. הסיבות? גם בגלל העיצוב האלגנטי והקלאסי, אך בעיקר הודות למגוון פתרונות האחסון שהם מזמנים לכם: אזור תלייה, מגירות, מדפים, אזור לנעליים ואזור לעניבות. ארון הזזה הוא אורח של כבוד בחדר הארונות הבא שלכם!

 

הארון מתאים עצמו אל הממ"ד!

ובכל הקשור לחיסכון במקום ולהתאמה אליכם, הרי שלא ניתן להתעלם מהעובדה שארון הזזה מתאים עצמו אליכם מבחינת מידות. בעוד ישנם ארונות המגיעים במידות קבועות, ארון הזזה מותאם לגודל הממ"ד שלכם. המשמעות היא שניתן לנצל את כל הגובה של הקיר והתקרה – כך שהארון מגיע עד לתקרה וכך אתם זוכים ביותר פתרונות אחסון בחדר שבו כלל המפתח הוא תכנון נכון וניהול נכון של החלל.

 
 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com