לא כל הזול גם יקר – על מחירים של ארונות הזזה | BEN-ITAY

לא כל הזול גם יקר – על מחירים של ארונות הזזה

האם ייתכן שתוכלו לרכוש ארון הזזה במחיר זול ותקבלו מוצר איכותי? אולי זה מה שהייתם מקווים לו, אך בפועל לכל מחיר יש מחיר משלו. ארון הוא רהיט שבפוטנציאל שלו יכול לשרת אתכם לאורך שנים. מה שקורה לא אחת הוא שרבים אלו הבוחרים מראש לרכוש ארון במחיר זול וכך הם מכניסים עצמם להוצאה נוספת בעתיד הקרוב של רכישת ארון נוסף. הסיבה? ארון לא איכותי שנשבר, מתקלף או מתנפח. כל האמת על מחירי ארונות הזזה, לפניכם:

 

מה עומד מאחורי ארונות ההזזה המפתים?

כצרכנים, אתם מחפשים לא אחת לרכוש מוצרים במחירים זולים מאד. הרצון לעשות עסקה משתלמת מובן לגמרי, אך חשוב להבין היכן עובר הקו. בעוד ישנם מחירים משתלמים ונוחים, גם ישנם מחירים זולים מאד שצריכים לעורר את החשד שלכם. בעת שאתם מתעניינים לגבי ארון הזזה ומציעים לכם מחירי ארונות הזזה שלא ראיתם קודם, סביר כי מדובר על חתול בשק. המחיר הזול יכול לבוא על חשבון שירות איכותי, חומרים באיכות נמוכה וזמני אספקה לא הגיוניים.

 

חנות בעלת ותק – כאן מתחיל עיצוב הארון שלכם

הבחירה שלכם בארון הזזה היא הבחירה להתקדם. בעת שאתם רוכשים את הארון שלכם אצל חנות רהיטים לא מוכרת אתם לא מתקדמים, אלא הולכים לאחור. על כן, בססו את הבחירה שלכם בצורה מושכלת ונבונה. הדרך להיות שקטים כי אתם אכן עושים עסקה מוצלחת היא לבחור בחנות רהיטים בעלת שם ומוניטין. מחירי ארונות הזזה טובים תוכלו למצוא גם אצל חנויות מוערכות, זאת בניגוד לתפיסה כי חנויות מובילות הן בהכרח יקרות מאד עד לכדי מצב שרהיטים דרכן אינם  נגישים לכל.

 

זמן האספקה, אחריות ושירות – האם הם כלולים במחיר?

מעבר לארון איכותי שישרת אתכם לאורך שנים חשוב להבטיח גם מעטפת שירות מוצלחת: החל מזמן אספקה סביר, דרך אחריות הניתנת לכם על הרהיט ועד שירות שיהיה לכם זמין בכל עת. זיכרו כי חוויה של רכישת ארון מבוססת בין היתר על השירות שאתם מקבלים, ולשירות טוב אין מחיר.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com