מדוע כדאי לשלב בממ"ד ארון הזזה | BEN-ITAY

מדוע כדאי לשלב בממ"ד ארון הזזה?

על פי ההנחיות הרשמיות, על כל בניין חדש שנבנה כיום להכיל בכל דירה חדר ממ"ד. בעוד חדרים אלו מיועדים בעיקר לשעת חירום, מרבית האנשים משמשים את החדר המוגן כחדר פונקציונלי בבית. מאחר ומדובר על חדר שבו נעשה שימוש חדשות לבקרים, הרי שגם צריך לדאוג לפתרונות אחסון בו. רגע לפני שגם אתם נערכים לריהוט הממ"ד, דעו כי הפתרון המומלץ ביותר לחדרים מסוג זה הוא ארון הזזה. היתרונות של ארונות הזזה בחדר הממ"ד – כאן לפניכם:

 

חסכוני יותר מבחינת מקום

חשוב לזכור כי מטרת העל של חדר ממ"ד היא לשרת אתכם בשעת חירום. המשמעות? במידה ואכן תצטרכו לשהות בממ"ד, הרי שתרצו ליהנות משהות נוחה יותר ומרווחת יותר. שילוב של ארונות הזזה הוא השילוב המושכל והחכם ביותר שכן הם ארונות חסכוניים מבחינת מקום. בעוד דלתות הארונות הרגילים נפתחות כלפי חוץ ועל כן הם מגבילים אתכם במקום, ארונות הזזה נפתחים מצד לצד, מה שחוסך לכם במקום ויאפשר לכם לנצל את החלל בצורה אידיאלית יותר.

 

בשעת חירום שוהים ילדים בממ"ד

אתם הורים לילדים קטנים? בשעת חירום כשיהיה עליכם לשהות בממ"ד לתקופה שטרם ידועה, הרי שתרצו להבטיח כי הממ"ד מוגן ובטוח לילדים שלכם. אז מצד אחד החדר אטום ומגן עליכם ועל בני המשפחה שלכם, אך מצד שני חשוב לזכור שלעתים גם הרהיטים התמימים ביותר יכולים לפגוע בילדכם. ארונות הזזה בשונה מהארונות הרגילים, הינם ארונות בטיחותיים המבטיחים כי דלתות הארון לא יטרקו על הידיים העדינות של הילדים. בשעת חירום הדבר האחרון שתרצו להטריד עצמכם בו הוא מתן עזרה ראשונה לאחר תאונה מצערת שקרתה בעקבות דלת של ארון.

 

ובזמן שגרה: הארון האידיאלי לאחסנת פריטי לבוש

כאמור, הממ"ד לא משרת אתכם רק ברגעי חירום אלא בעיקר ברגעי השגרה. ישנם אלו המחליטים להפוך את הממ"ד לחדר הארונות בבית. במרבית המקרים, הממ"ד הינו החדר הקטן ביותר בבית, כך שחשוב לתכנן אותו בצורה מבוקרת וקפדנית על מנת שתוכלו ליהנות מחלל מרווח יותר. ארונות הזזה מסתמנים כמתאימים ביותר לחדרי ארונות מאחר והם חסכוניים במקום ומגלמים בתוכם מגוון רחב של אפשרויות אחסון: החל מתלייה, דרך מגירות ועד מדפים שונים בגבהים משתנים על פי הצרכים שלכם.

 

הממ"ד כחדר עבודה: אחסנת מסמכים

ולצד אלו שהופכים את הממ"ד לחדר הארונות בבית, גם ישנם אלו שהופכים את הממ"ד לחדר עבודה או למשרד ביתי. כידוע, ישנם המון מסמכים שצריכים לאחסן ואין מקום ראוי ונוח יותר לאחסן אותם מאשר בארון ההזזה שלכם. מאחר והארון פועל על מנגנון של הזזה, קל יותר לפתוח אותו וכך כל המסמכים והציוד המשרדי שלכם נגישים לכם בקלות רבה יותר. התקדמו גם אתם אל ארונות הזזה ושדרגו את איכות החיים שלכם – בשגרה ובחירום.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com