עיצוב חדרי נוער בעזרת רהיטים ומעט צבע | בן איתי

עיצוב חדרי נוער בעזרת רהיטים ומעט צבע

רהיטים כדאי להזמין מחברה גדולה ואמינה לייצור חדרי ילדים ובני נוער, חברה המציעה רהיטים מחומרי גלם איכותיים ובשלל עיצובים מקוריים, מרהיבים ומותאמים אישית לדרישות ולמאפייני הלקוח, וכמובן בהתאמה לגיל הילדים.

בחירת קונספט מרכזי לעיצוב חדר ילדים ונוער

כאשר הילדים קטנים ההורים מקבלים את כל ההחלטות, גם בנושא עיצוב החדר ובחירת הרהיטים. עם זאת, כאשר מתכננים לעצב מחדש את החדר לבני נוער, מומלץ לשלב אותם בתהליך כדי לקבל החלטות משותפות ועל מנת לאפשר לנער או לנערה לבוא לידי ביטוי ולעצב את חדרם בהתאם לחלומות ולמאפיינים הייחודיים שלהם.

מומלץ לבחור מוטיב מרכזי לעיצוב חדרי נוער וילדים, כך קל יותר לקבל החלטות כמו איזה מיטה לרכוש, איזה ארון יתאים לחדר, פינת עבודה לתלמיד ועוד. אפשר לבחור מוטיב מרכזי לעיצוב החדר כמו ספורט, אווירה של קרנבל, חדר בסגנון פיות, חדר מעוצב בסגנון אולפן הקלטות לדי. ג'יי המתחיל וכיוצא בזה.

אחרי בחירת המוטיב המרכזי תוכלו לבחור רהיטים איכותיים בעיצוב הולם לקונספט עליו החלטתם עם הילדים, וכל שנותר לכם הוא להזמין צבעי מקצועי ואפשר לתלות וילונות יפים, להניח שטיח ססגוני או בגוון אחיד, לפזר פריטי נוי וכמובן אפשר להדביק מדבקות קיר להשלמת העיצוב.

תופעת המתבגרים המסתגרים בחדרם

בני נוער כיום אוהבים לשהות בחדרם הפרטי שעות ארוכות, הם מאזינים למוסיקה, משוחחים עם חברים, משחקים במחשב, גולשים באינטרנט או צופים בטלוויזיה. החדר שלהם מהווה עבורם מקום מפלט וזו גם הממלכה הפרטית שלהם.

מאחר ובני הנוער שוהים בחדר רוב הזמן ומארחים בו חברים וחברות, כדאי לחשוב על עיצוב יחסית נקי, ואין להעמיס בפריטים כדי לשמור על מרחב מחיה. אגב, בני נוער רבים הנשאלים כיצד הם רוצים לעצב את חדרם אומרים כי הם מעוניינים בחדר מואר ומרווח עם עיצוב מינימליסטי ואווירה יוקרתית כמו בבית מלון.

ראוי לציין כי חדרי נוער מיועדים לילדים מגיל 10 ומעלה, לעומת העבר הלא רחוק בו נוער הוגדר החל מגיל 14 או 15. לכן, כדאי לבקש מהנער המתבגר לחשוב על עיצוב שהוא אוהב, להסתובב יחד באולם התצוגה של חברה לייצור חדרי נוער, ולבחור יחד את הרהיטים, בהתאם למידות החדר ולעיצוב הרצוי.

עבודות צבע

אחרי בחירת הרהיטים קל להתאים צבע לקירות ונשאר להשלים את עיצוב החדר באמצעות פריטי נוי, מוצרי טקסטיל, תמונה או מדבקת קיר ועוד. לא צריך לשפץ את כל החדר מאחר ובעזרת בחירה נכונה של רהיטים כמו מיטה, שולחן עבודה וארון, ומעט צבע על הקירות, זוכים לשינוי מהותי בחדר וניתן להתאים אותו לנער או לנערה. אגב, במקרים מסוימים אפשר לצבוע קיר אחד בגוון דומיננטי כדי ליהנות מעיצוב מקורי.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com