עיצוב פינות עבודה מותאמות לעובדים

עיצוב פינות עבודה מותאמות לעובדים

אומרים שעובד טוב הוא עובד שנוח לו והוא מרגיש במקום העבודה כמו בבית, עובד שירגיש במקום העבודה כמו בבית יוכל לתת מעצמו יותר שעות ולהרגיש יותר טוב עם עצמו כאשר הוא נשאר שעות נוספות בעבודה.

כשחושבים על זה את רוב שעות היום יום שלנו אנו מעבירים במשרד יותר משאנחנו נמצאים בבית, לכן נרצה להעניק תחושה חמימה וביתית למשרד או לפינות העבודה שלנו. בחברות הגדולות במשק הישראלי ובעולם בכלל השכילו להבין שעובד המרגיש במקום העבודה כמו בבית יספק תפוקה יותר גבוהה. לעיתים אנו כלל לא מרימים את העיניים ממסכי המחשב שלנו אך לימים שאנו כן מרימים את העיניים בדיוק לשמם המאמר הבא.

לעצב נכון:

עיצוב טוב ומזמין הוא עיצוב המספק אנרגיות טובות במשרד ובפינות העבודה ויוצר אווירה טובה חמימה ומשפחתית בה העובדים לא מרגישים כלל במקום עבודה אלא בין משפחה וחברים לכן יהיה להם יותר קל לעבוד ולעמוד בהספקי העבודה הנדרשים מהם. חוק חשוב מאד הוא לא לשים שעון בפינת העבודה גם ככה אם תרצו לדעת את השעה יש לכם שעון במכשיר הסלולרי, במחשב וליחידי הסגולה שביניכם גם על היד, אין צורך בשעון נוסף על הקיר שרק יזכיר לכם כמה יום העבודה זוחל לאיטו. תמונות של קרובי משפחה הוא דבר מבורך אך אין צורך להפוך את פינת העבודה לעבודת שורשים, תמונה נחמדה של הילדים והאישה או החברה והכלב תעשה את העבודה. לגבי ריהוט משרדי, אם פינת העבודה נמצאת בחלל קטן, אין צורך להעמיס ברהיטים, מספיק שולחן וכיסא אחד. בנוסף אם מדובר כאמור בחדר קטנטן ניתן לעשות נישות עשויות מגבס או ליצור מעין חלל בקיר המשמש מדף וחוסך לנו מקום. כמו כן, צמחים הם גם כן חיוניים אך יש לוודא שאתם לוקחים צמחים שלא זקוקים ליותר מידי אור שמש או השקייה, אתם לא רוצים לעשות הסבה לגננות ואין צורך להעמיס בצמחייה זה יביא יתושים ודומיהם וזה משהו שממש לא צריך במשרד.

הלקוח תמיד צודק:

לאחר ששטחנו בפניכם את רזי עיצוב פינות העבודה של העובדים, עניין חשוב לא פחות הוא חוויית השירות שמקבל לקוח המגיע למשרד. ניתן לעשות שדלתות המשרד או פינת העבודה יהיו מזכוכית חלבית שהיא לא שקופה לגמרי ואז גם ניתן לקשקש בעזרת לורד מחיק על הדלת כאשר רוצים להסביר משהו לעובד אחר או ללקוח, זה גם יספק שקט לעובד כשיהיה דרוש לו, לא כמו שקורה בחללי העבודה המשותפים שבהם עובדים בחברות היי טק בדרך כלל. עניין נוסף וחשוב לא פחות, הוא או יותר נכון היא פינת הישיבה, בכל משרד המכבד את עצמו כדאי שתהיה פינת ישיבה המורכבת מכמה ספות נוחות וצבעוניות שהעובדים יוכלו לנוח עליהן בהפסקת האוכל וכמו כן גם ללקוחות שבאים למשרד ונאלצים לחכות. מה שמביא אותנו לעניין הבא והאחרון, המטבחון, שחשוב מאד שתהיה פינת קפה נורמלית עם בר מים כלשהו, מקרר, כמה כלים ואפילו איזו פינת עוגיות לקינוח שלאחר האוכל.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com