עשה זאת בעצמך: פירוק, הרכבה והובלה של מיטה | BEN-ITAY

עשה זאת בעצמך: פירוק, הרכבה והובלה של מיטה

הכנו בעבורכם מדריך המחולק לשלבים כיצד ניתן לפרק, להרכיב ולהוביל מיטה מחדר אל חדר או לדירה חדשה לחלוטין והכל באופן עצמאי, הנה השלבים ומה חשוב לדעת ולזכור בכל התהליך.

אז בואו נתחיל – ראשית צריך לפרק!

פירוק המיטה צריך להיות החלק הקל והפשוט, אך כאן בעצם מתחילה כל המשימה, כאשר צריך לסמן איזה חלק מתחבר לאן וכמובן לוודא שאנחנו מסמנים מה צד ימין, שמאל ואיזה חלקים הם עליונים ותחתונים, מומלץ לסמן על מיטות עץ באמצעות עיפרון אשר ניתן למחוק בסיום ההתקנה, כמו כן באזור שאינו גלוי לעין במידה ועדיין יישאר סימן של כתיבה על המיטה, זה לא אסתטי ויפה. בנוסף לקחו שקית ואספו את כל הברגים הקשורים, אם ישנם הרבה חלקים – עשו רשימה על גבי דף מה מתחבר אחרי מה.

עכשיו צריך להוביל את המיטה

רגע לפני שהמיטה יוצאת מדלת ביתכם, וודאו כי כל חלקי העץ עטופים היטב בנייר מגן, עיתונים או אפילו באמצעות שמיכות על מנת שלא תיפגע במהלך ההובלה עצמה, כמו כן חשוב לרכז באותו הקרטון חלקים קטנים ששייכים למיטה כמו "ראש המיטה", ברגים ומוטות עץ כאלו ואחרות, אם מדובר על מיטת נוער הובלתה צריכה להיות פשוטה מהסיבה שהיא אינה גדולה (עד מיטה וחצי) וניתן להובילה באופן שלם ולדלג על שלב הפירוק וההרכבה. כאשר מתבצעת הובלה של מיטה, חשוב לוודא כי היא קשורה היטב על גג הרכב באמצעות חבלים מחוזקים היטב ובמידה והיא בולטת לקשור לעמוד הבולט ביותר סרט בצבע אדום או לחבר משולש וזאת כמובן על פי חוק.

הגעתם ליעד – בואו נתחיל להרכיב את המיטה

ראשית סדרו בחדר בוא צריך להרכיב את כל החלקים הדרושים לנו, ארגז כלים ובמידת הצורך גם מברגה, כעת התחילו להעמיד אותם על הקיר בצורה שנראית לכם הכי נוחה להרכבה, היעזרו בדף בוא רשמתם את סדר הפעולות להרכבה, התחילו בבנייה של המיטה בצורה הפוכה, כאשר גב המיטה לכיוון התקרה או על הצד, מה שנוח לכם יותר וכמובן לפי גודל החדר עצמו. לעיתים לאחר העברת רהיטים יש נזק לעץ וצריך חיזוקים, אל תתביישו לחזק עם ברגים וזווית (כמובן בצורה כזו שלא יבלטו לעין), אם צריך אפשר להשתמש גם בדבק נגרים (אשר מיועד לעץ) ולחזק את ההברגות והזוויות, אם חלק מהעץ נשבר או נסדק, ניתן לבקש מנגר את אותו החלק על פי מידות ולהשלים בגוף המיטה החסר.

ליטושים אחרונים

אם המיטה קיבלה מכה כלשהי, ניתן להשתמש בחומר למילוי סדקים אשר נגרים משתמשים בו ואפילו לבצע צביעה באותו האזור, כמו כן ניתן לבצע צביעה בלכה של המיטה על מנת לתת לה מראה חדש ומרענן.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com