רהיטים כחלק מעיצוב חדרי הילדים | BEN-ITAY

רהיטים כחלק מעיצוב חדרי הילדים

עיצוב חדר הילדים מתבסס על מכלול של אלמנטים שנועדו לייצר את האווירה הרצויה. האלמנטים הללו יכולים לכלול למשל גופי תאורה נאים. האלמנטים הללו יכולים לכלול צבעי טמבור לחדרי ילדים. האלמנטים הללו יכולים לכלול ווילונות מעוצבים, שטיחים. את בראש ובראשונה, את האפקט המשמעותי ביותר ואת האווירה של חדרי הילדים יביאו עימם הרהיטים. חשוב, אם כן, להבין באיזה אופן יכולים הרהיטים (איכותיים, מן הסתם) לשאת על גבם את בשורת העיצוב שבה אתם חפצים.

עיצוב בסגנון נקי

רהיטים איכותיים לחדרי הילדים לא חייבים בהכרח להביא עימם בשורה של עיצוב נועז או קווים שנועדו לצעוק בקול גדול – "אנחנו שונים!" כפי שישנם ילדים שהינם שקטים מעצם טבעם כך יש גם רהיטים איכותיים שהם בבחינת מים שקטים חודרים עמוק. הרהיטים שיבחרו יהיו בעלי קווים נקיים וישירים, עיצוב קלאסי אבל עם נוכחות. לשם הבהרה, צבעי טמבור לחדרי ילדים בסגנון זה יהיו בהירים בדרך כלל, אבל לאו דווקא צחורים ולבנים. גם גוון רך, אפרסק, ורוד או תכלת בהחלט יעשה את העבודה.

עיצוב בסגנון שובב

חדר ילדים בעיצוב שובב אולי לא חייב להיות ההפך הגמור מהעיצוב הנקי אבל הוא חייב לכלול לפחות אלמנט קונספטואלי משמעותי אחד שיצהיר - כאן יודעים לפעמים להיות פחות רציניים (במובן השובב והחביב של המילה).

מטבע הדברים, רהיטים בחדר ילדים שכזה יהיו לפחות בחלקם פחות סטנדרטיים. אפשר להציב למשל ארון בגודל פחות מקובל או להציב על השידה או הארונית אקססוריז שובבים. בחדר ילדים שובב הרהיטים יכולים לתקשר עם הקירות ועם יתר האלמנטים באופן שמעלה חיוך וצחוק. למשל, מלבד צבעי טמבור לחדרי ילדים יודבקו עם הקירות מדבקות שובבות ככל שעולה על הדעת. לדוגמא – מדבקה של קוף מצחיק תודבק על הקיר באופן שיוצר רושם כי הקוף עומד על הארון ומשקיף למטה. דוגמא נוספת תהיה מדבקה של בלון מחייך הקשור אל הכוננית ומשקיף לעבר כל הנכנס אל החדר.

עיצוב בסגנון מפתיע

סגנון נוסף של עיצוב חדר ילדים על בסיס רהיטים איכותיים יוכל לגלוש אל המפתיע והיוצא דופן. זה המקום לעצור לרגע ולהבהיר שלא משנה מהו העיצוב המועדף עליכם תמיד חייבים להקפיד על רהיטים סוג א', רהיטים שיהיו לא רק יפים ונחמדים אלא גם בנויים היטב, יציבים, נוחים ובטוחים. וכעת, נסביר כיצד עיצוב חדר הילדים תוך שימוש ברהיטים יוכל לספק טוויסט מפתיע.

הטוויסט המפתיע יכול לכלול הצבה של חלק מהרהיטים באופן בלתי צפוי. למשל, בחירה בארון הזזה או יצירה שראה בוגר מכפי גילו של הילד (אך לא באופן מוגזם, כמובן). אפשרות מפתיעה אחרת יכולה להיות שינוי של סידור הרהיטים בחלל לעיתים קרובות כגון אחת לחודש. מסתבר כי למרות החשיבה שילדים אוהבים יציבות, לפעמים הם מתחברים מאוד לשינויים תכופים וזה מכניס בליבם סוג של עליצות ושמחת חיים.  

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com