איך לעצב את הרהיטים בחלל באופן אופטימלי | בן איתי רהיטים

איך לעצב את הרהיטים בחלל באופן אופטימלי

איך לעצב את החדרים בבית באופן שלא יהיה מינימליסטי מדי אך גם לא עמוס לעין? מתחילים בבחירת הרהיטים המתאימים.

כאשר חדר מסוים בבית, או כולו, עמוס בפריטים ובצבעים, המראה המתקבל הוא מבולגן ולא הרמוני, וזה משפיע על האווירה בבית. מנגד, כאשר החלל ריק מדי מתקבלת תחושה סגפנית וקרירה. לכן חשוב מאד לדעת איך לשמור על איזון בבחירת רהיטים לבית.

עיצוב פנים – כך תעשו זאת בחכמה

דרך אחת לבחירת רהיטים באופן אופטימלי היא להיעזר באשת מקצוע. מעצבת פנים מקצועית, לה יש את הידע, הניסיון והראייה המרחבית הדרושים כדי להתאים את הרהיטים הנכונים לכל חדר. יותר ויותר אנשים מעדיפים לשכור כיום שירותי עיצוב פנים כדי לעצב את חדרי הבית ולנצל באופן מקסימלי את החלל העומד לרשותם, תוך דגש על בחירה באלמנטים הקולעים לטעם האישי שלהם. לכן חשוב מאד לבחור במעצבת יצירתית ובעלת המלצות, היודעת להפגיש את הידע המקצועי הרחב שלה לחלומות של הלקוחות.

דרך נוספת לעצב רהיטים בחלל הבית באופן אופטימלי, היא לזכור מהם הרהיטים החשובים שצריך בכל בית, ולראות איך לבחור את אלו שישתלבו בצורה הטובה ביותר.

רהיטים שצריך בכל בית

אם בעבר תהליך ייצור הרהיטים וקנייתם הונחה על פי שיקולים פונקציונליים בלבד, הרי שכיום יש משקל גבוה גם לנראות ולעיצוב הרהיט. בתהליך התכנון יש חשיבה רבה על ייצור רהיט שיהיה פרקטי מצד אחד, וגם ישתלב היטב בכל חדר. הדוגמה הטובה ביותר לכך אלו ארונות ההזזה.

בשיטת הבנייה המודרנית חדרי השינה הם במידות קטנות יותר מפעם, ולכן לעתים קיים קושי להתקין ארון עם דלתות נפתחות, מכיוון שהדלת תיתקע במיטה או בשולחן הכתיבה. מצד שני אי אפשר לוותר על חשיבות הארון מבחינת השלמת מראה החדר ויצירת מקומות אחסון. הפתרון: ארונות הזזה. ארונות הזזה מגיעים בגדלים שונים ובמגוון עיצובים וצבעים, כך שניתן לשלב אותם עם כל סגנון ולמצוא להם מקום בכל חדר. היתרון הגדול של דלתות הזזה זו השמירה על תחושת המרחב גם בחללים קטנים יחסית וביכולת לשחק עם הסידור הפנימי של הארון, כדי להתאים אותו באופן מקסימלי למתגוררים בחדר.

רהיט חשוב נוסף זוהי כמובן המיטה עליה ישנים. כיום ישנה חלוקה ברורה בין מיטות ילדים למיטות נוער, כאשר מיטות ילדים בדרך כלל מיוצרות מעץ ומגיעות במידות סטנדרטיות, ואילו הנוער מעדיף מיטות בגודל מיטה וחצי או מיטה זוגית. בבחירת המיטות חשוב לקחת בחשבון שהילד גדל ולכן לא לבחור במשהו שימאס עליו תוך זמן קצר. כדאי לבחור בעיצוב רגוע ונקי, שיוכל לשרת אתכם למשך שנים רבות. אחרי שבוחרים את הארון והמיטה, נותר רק לבחור את פינת העבודה.

מלבד חשיבות עיצוב הרהיטים והשתלבותם בחדרי הבית, צריך לזכור שרהיטים אמורים לשמש את בעלי הבית למשך שנים רבות. מסיבה זו מומלץ לבחור ברהיטים איכותיים המיוצרים בתהליך מוקפד וברמת גימור גבוהה.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com