מדוע תכנון ארון צריך להתבצע עם איש מקצוע? | בן איתי רהיטים

מדוע תכנון ארון צריך להתבצע עם איש מקצוע?

ארונות תוכלו לתכנן לגמרי לבד, אך גם תוכלו לתכנן באמצעות איש מקצוע שיוכל להבטיח לכם את הארון המתאים ביותר לשימושים שלכם!

 

מתכנון הרלוונטי להיום, לתכנון לטווח הארוך:

 

ארון הזזה הנוכחי שיש ברשותכם לא מצליח לענות על הצרכים שלכם. זו הסיבה שאתם מחליטים לעשות את הצעד ולהשקיע את כספכם ואת זמנכם בתכנון ארון חדש. הבעיה הגדולה היא שלעתים ההתמקדות היא אך ורק על צרכים עכשוויים, ולא על צרכים עתידיים. הסבירות כי כמות הבגדים שיש ברשותכם כעת תהיה גם אותה הכמות בעוד כמה שנים, לא בהכרח גבוהה. על כן, חשוב מאד לתכנן את הארון עם מחשבה על הטווח הארוך. במילים אחרות? כדאי לתכנן ארון גדול יותר מזה הקיים כיום וגם מזה שנדמה לכם שאתם צריכים. איש מקצוע ידע להתאים לכם ארון בגודל שיענה מצד אחד על הצרכים שלכם כיום, אך גם על הצרכים העתידיים שלכם.

 

ניצול אידיאלי של החלל – כל פינה מנוצלת:

 

ישנם לקוחות המגיעים אל חנות הרהיטים לאחר שהם מדדו את גודל החלל ובהתאם גם קבעו איזה גודל של ארון הם רוצים. מצד אחד, יהיה ניתן לייצר לכם ארון בגודל הנדרש על ידכם, אך מצד שני כדאי מאד להיות קשובים לעצות של אנשי המקצוע המומחים בתכנון של ארונות. המון פעמים התכנון שלכם אינו התכנון המדויק ביותר, כאשר הדוגמא הקלאסית היא גובה הארון. במרבית הבתים, ישנו מרווח בין הארון ובין התקרה – מרווח שאינו מנוצל בכל מקרה. לכן, יהיה ניתן לתכנן ארון גבוה יותר הנושק לתקרה, כך שתכלו ליהנות בתוך הארון מאזור אחסון נוסף.

 

נפרדים מארונות הדלתות ומקבלים את ארונות ההזזה:

 

לא תמיד אתם מצליחים לעקוב אחר הטרנדים החמים ביותר והפתרונות החכמים ביותר. זו הסיבה שבחנויות הרהיטים ממתינים לכם מומחי ריהוט וארונות שיכולים לאתר את הצורך שלכם ולהציע לכם פתרונות הרלוונטים אליכם. ארונות הדלתות הם ארונות המככבים כמעט בכל בית בישראל, אך גם ישנה אפשרות אחרת: ארון מסוג הזזה. עם ארון שכזה, אתם חוסכים לעצמכם מקום אדיר בחלל. כך לדוגמא, ישנם חדרי שינה שבהם ניצבים ארונות הדלתות כאשר הם נפתחים כלפי חוץ ונושקים למיטה. עם ארון ההזזה דבר שכזה לא יקרה והוא מעניק לכם מרחב מרווח יותר בחדר, זאת מאחר והדלת נפתחת הצידה ולא כלפי חוץ.

 

תכנון מקצועי לא רלוונטי רק לתחום ארונות ההזזה:

 

אם חשבתם כי תכנון מקצועי של ארון רלוונטי אך ורק לתכנון ארונות הזזה, דעו כי ישנם ארונות נוספים הזקוקים לתכנון, כמו ארונות תקשורת. חוות דעת מקצועית תוך הבנה של הצרכים שלכם הינה חיונית על מנת לענות על הציפיות שלכם. כל ארון תקשורת מאופיין בצורה אחרת, פונקציות שונות וחומרים אחרים, כך שחשוב להבין מהי מטרתכם ואיזה ארון להציע לכם. את שלבי האיפיון המקדימים והמתקדמים יבצע איש מקצוע בתחום.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com