פתרונות ריהוט לעיצוב הבית | בן איתי - ארונות הזזה

פתרונות ריהוט לעיצוב הבית

כל המידע על ארונות הזזה, מיטות חדרי ילדים ועוד:

כל אחד רוצה לגור בבית היפה ביותר שיש, הבית הוא מקום המפלט שלנו ואנו רוצים להרגיש בו הכי טוב שאפשר. השאלה היא כיצד נעשה זאת, כיצד נוודא כי אנו מרגישים בבית הכי טוב שיש. התשובה היא שבכדי להרגיש טוב בבית אנחנו צריכים לעצב את הבית ברמה גבוהה. על כן בשורות הבאות ריכזנו בשבילכם טיפים שונים ומגוונים בכדי שאתם תדעו כיצד לחיות בבית ברמה גבוהה. לאחר שתקראו את הכתוב במאמר זה אנחנו בטוחים כי יהיה לכם הרבה יותר קל לעצב את הבית שלכם ברמה גבוהה ולעשות זאת בצורה קלה וללא בעיות מיוחדות.

כיצד נעצב את הבית ברמה גבוהה?

שאלה מרכזית אשר אנחנו צריכים לחשוב עליה כאשר אנחנו מעצבים את הבית היא כיצד עלינו לעשות זאת ברמה גבוהה. התשובה היא שעלינו להיות מאוד ברורים ברצונות שלנו. ככל שנתכנן את העיצוב יותר מוקדם כך הוא יהיה יותר יפה בסופו של דבר. בין אם מדובר על ארונות הזזה או פינות עבודה וכוורות או על כול רהיט אחר בבית העיצוב שלהם צריך להיות מתוכנן מראש. כל פריט בבית צריך להיות מותאם לפריט אחר בכדי שאנחנו נדע כי לחבר בין הפריטים השונים. כל צבע של פריט מסוים צריך להיעשות מתוך מחשבה עמוקה והכול צריך להתחבר למרקם עיצובי מושלם. רק אם כול דבר בבית יתאים למשנהו אנחנו נדע כי עשינו את העבודה הטובה ביותר וכי הבית יהיה מעוצב ברמה הגבוהה ביותר שיש.

האם כדאי להתייעץ עם מעצב פנים לעיצוב הבית?

לאחר שראינו מה צריך לעשות בכדי לעצב את הבית ברמה גבוהה אנחנו מבינים כי מדובר במשימה מורכבת שלא בטוח כלל שיש לנו את הכלים לבצע אותה. לדעת כיצד כל רהיט בבית צריך להיות אל חברו וכל חדר בית צריך להיות עם קונספט עיצובי מסוים יכול להוות בעיה רצינית. על כן בכדי לבחור את עיצוב הבית ברמה הגבוהה ביותר אנחנו צריכים לחשוב על קבלה של עזרה מקצועית. עזרה מקצועית היכולה לסייע לנו יכולה להיות לדוגמא מצד מעצב פנים. מעצב פנים שולט כיצד הבית שלנו צריך להיראות והוא יכול לתת לנו את הדגשים הטובים ביותר כיצד לעצב את הבית שלנו. מעצב פנים איכותי יכול להיות ההבדל בין עיצוב איכותי לעיצוב גרוע ועל כן מומלץ לכל אחד לשקול לקחת מעצב פנים שיסייע לנו בצורה הטובה ביותר.

כיצד נבחר את מעצב הפנים הטוב ביותר?

שאלה מרכזית היא כיצד נבחר את מעצב הפנים הטוב ביותר שיסייע לנו לעצב את הבית בצורה הטובה ביותר. התשובה היא שבכדי לבחור את מעצב הפנים האיכותי ביותר שיש אנחנו צריכים לפעול על סמך המלצות שנקבל. ככל שההמלצות יהיו ברמה גבוהה יותר כך אנחנו נדע כי בחרנו באיש מקצוע איכותי יותר. המלצות ניתן לקבל מאנשי מקצוע אחרים או מחברים ומשפחה אשר עבדו בעבר עם מעצב הפנים ויכולים לתת לנו מניסיונם על המעצב הטוב ביותר.

האם יש לתת דגש שונה על חדרי ילדים או חדרי נוער?

כאשר אנחנו מעצבים חדרים בבית עלינו לחשוב כיצד לעצב כל חדר וחדר בבית ברמה הגבוהה ביותר. כל חדר בבית הוא שונה מחדר אחר. חדר ילדים אינו דומה לחדר ההורים או לסלון הבית ועלינו לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מעצבים אותם. כך לדוגמא אם אנחנו מעוניינים לעצב חדר ילדים עלינו לחשוב כיצד לעשות זאת עם מיטות נוער או מיטות ילדים וכיצד הם ישתלבו בחדר בצורה היפה ביותר. ככל שנבין כי לכל חדר יש ייחודיות משלו כך נעצב את החדר בצורה יפה יותר והחדר יתאים יותר למתגוררים בו וזהו יתרון חשוב ומשמעותי.

חשיבות התאמת הרהיטים לחדרים בהם הם נמצאים:

אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם אנחנו צריכים לחשוב כאשר אנחנו מעצבים חדרים בבית הוא חשיבות התאמת הרהיטים לחדרים בהם הם נמצאים. עלינו לוודא כי כול רהיט מתאים לחדר בו הוא ממוקם. לא ניתן להשוות בין כיסאות לחדר הסלון ובין כיסאות לחדר האוכל ועלינו לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו מעצבים חדרים כאלו או אחרים.

חדרי ארונות – לא רק העיצוב חשוב:

כאשר אנחנו מעצבים חדרי ארונות עלינו לחשוב על כך כי לא די בכך שהעיצוב יהיה יפה, אלא עלינו להבטיח כי עיצוב חדרי הארונות יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. חדר ארונות צריך להיות מאוד פרקטי ונוח לשימוש ועלינו לחשוב על כך כאשר אנחנו מתכננים אותו. כמובן שכול חדר שבו אנו עושים שימוש צריך להיות פרקטי ונוח ועל כן יש לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו מתכננים חדרים מסוימים. מעצב פנים טוב ייקח בחשבון את הפרמטרים הללו ויתייחס אליהם גם כאשר אנחנו מעצבים את הבית בכדי להגיע אל התוצאות הטובות ביותר שיש.

 לא רק ארונות חשובים כאשר מעצבים בתים:

כמובן שכאשר אנחנו מעצבים בית יש לתת את הדעת לרהיטים נוספים פרט לחדרי ארונות ועלינו לחשוב על עיצוב של רהיטים נוספים והתאמתם אל הבית. יש לחשוב על מיטות הילדים, על ספות הבית, על שולחנות הבית ועוד ועוד רהיטים עליהם יש לתת את הדעת כאשר אנחנו מעצבים את הבית. ככל שנתכנן יותר טוב את עיצוב הבית כך התוצאה הסופית תהיה יותר טובה ויש לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו מעצבים בית מסוים.

 כיצד ניצור פינות עבודה מושלמות?

כאשר אנחנו מעצבים בית מסוים אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם אנחנו צריכים לחשוב הוא כיצד נעצב את חדר העבודה בבית שלנו ברמה הגבוהה ביותר. עיצוב חדרי עבודה דורש מומחיות ולא כל אחד יכול לעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר ועל כן גם כאן כדאי להיעזר במעצב פנים שיעזור לנו לעצב את חדר העבודה ברמה הגבוהה ביותר שיש. פינת עבודה היא מקום בו אנו מבלים הרבה משעות היום ואנו עושים בה שימוש נרחב ועל כן עליה להיות לא רק יפה אלא גם נוחה לשימוש ואת זאת יש לקחת בחשבון גם כאשר אנחנו מעצבים בבית.

בן איתי – החנות הטובה ביותר שיש:

בן איתי מספקת את ארונות ההזזה הכי מעוצבים שתפגשו בחייכם. כל ארון אצלנו מעוצב ברמה הגבוהה ביותר ואנו עושים הכול בכדי לתת לכם את השירות המושלם ביותר שיש. לצד זאת אנחנו מקפידים גם על חדרי ילדים ונוער שיהיו ברמה הגבוהה ביותר ושאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר שיש. אנחנו עושים הכול בכדי לתת לכם את הרהיטים הכי מעוצבים שיש ובכדי שאתם תהיו מרוצים מהבחירות שלכם. חרטנו על דגלנו לתת לכם את השירות הכי טוב שיש וזהו משהו שאנו גאים בו. אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תמצאו את מבוקשכם ובכדי שאתם תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית של עיצוב ביתכם. כמובן שאנחנו נעזור לכם לעצב את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר בכדי שאתם תהיו מרוצים מבית איכותי ללא פשרות. בואו לבן איתי ולא תתחרטו לרגע על בחירה בבית המושלם ביותר שיש.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com