5 טיפים להובלה יעילה של ארונות - בן איתי ארונות הזזה וחדרי ילדים

5 טיפים להובלה יעילה של ארונות

1.קבלו המלצות על חברה מובילה:

מדובר על אחד הרהיטים הפופולארים ביותר בכל הקשור להובלות: הובלה של ארון הזזה היישר מחנות הרהיטים, הובלה של ארון הזזה מאדם פרטי אליכם ולעתים זוהי תרומה של ארון הזזה שאתם רוצים להעביר למתנ"ס, מוסד חינוך או כל גוף אחר. בכדי להבטיח שהארון אכן יגיע ללא כל פגעים, סדקים או שריטות, חשוב להבטיח כי אתם עובדים אל מול חברה מובילה בתחומה. תחום ההובלות פורח וישנן לא מעט חברות, אך כדאי לברר עם לקוחות שכבר נהנו משירות החברה האם הם עומדים בזמנים, עד כמה המובילים מקצועיים וכדומה.

2.סגרו על המחיר כבר בטלפון:

לא מעט לקוחות העידו כי חברת ההובלות שאיתה הם עבדו התעקשה שלא למסור מחיר בטלפון. התוצאה? מחיר מנופח ולא הגיוני מיד לאחר סיום ההובלה הנגבה על ידי צוות המובילים. בכדי להבטיח שאתם מקבלים את המחיר ההוגן ביותר וכי לא יוסיפו לכם תוספות של הרגע האחרון, התעקשו לקבל את המחיר כבר בשלב הצעת המחיר בטלפון. גם אם מבטיחים לכם ש"הכל יהיה בסדר", סגרו על מחיר פיקס בטלפון שיאפשר לכם להערך מראש להובלה.

3.דאגו גם לשירות של פירוק והרכבה:

ארון הזזה הינו רהיט שלא ניתן להוביל אותו כפי שהוא, אלא שיש צורך בשירות מקדים של פירוק, כאשר לאחר מכן מרכיבים אותו שוב. על כן, כל עוד מובילים את הארון מהבית שלכם אל אדם אחר, תאמו עם חברת ההובלות גם שירות של פירוק הרהיטים והרכבתם. מדובר על שירות המתומחר בעלות סמלית בלבד, שמאפשר לכם ליהנות מראש שקט כי הארון אכן יגיעו ליעדו מבלי שהוא ישרט או ישבר במהלך ההובלה. השקעתם לא מעט כסף בארון, כך שכל הנדרש מכם כעת הוא להבטיח הובלה בטוחה עבורו.

4.ארזו את תכולת הארון בארגזים:

המון פעמים נשאלת השאלה האם ניתן להוביל ארון עם תכולתו או לא. התשובה היא כמובן שלילית. גם אם הארון נשאר ברשותכם ואתם רק מובילים אותו מדירה אחת לאחרת, חשוב מאד שתוציאו את כל התכולה שלו ותארזו אותה בארגזים נפרדים. כפי שצויין, הארונות לא מובלים כפי שהם בצורתם הנוכחית, אלא שיש לפרק אותם לפני כן. בעת שלא תתארגנו מראש, צוות המובילים יכול להגיע אליכם בזמן שאתם תצטרכו לארוז את כל פריטי הלבוש מהארון. התוצאה? עיכוב משמעותי בהובלה, וחבל.

5.פרקו את הידיות מהארון לפני ההובלה:

וטיפ נוסף שניתן לכם על ידי חברת הובלות הוא לפרק את הידיות בארונות. כל עוד רכשתם ארונות הזזה, אין כל צורך לפרק ידיות. מנגד, אם ישנן ידיות בארון הדלתות הסטנדרטי, כדאי מאד לפרק אותן. הסיבה? בעת שמפרקים אותן ושמים אותן בשקיות, מבטיחים כי הן לא יפגעו לאורך ההובלה. את יתר דלתות הארון עוטפים בעיתונים וניילון קשיח בכדי למנוע כל סיכוי לזעזועים שונים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com