ארון הזזה 3 דלתות מתאים ליחידת הורים | BEN-ITAY

ארון הזזה 3 דלתות מתאים ליחידת הורים?

יותר ויותר זוגות כיום הופכים את חדר השינה הצנוע שלהם ליחידת הורים. איך עושים זאת? בין היתר באמצעות איחוד חדר השינה הנוכחי עם חדר קיים בבית. עם השדרוג שלכם החלטתם להתקדם גם אל חדר ארונות וארון הזזה? החלטתם נכון! השאלה הגדולה: איזה גודל של ארון אתם צריכים? בעוד מוצע לכם ארון הזזה 3 דלתות, הרי שגם ישנם ארונות גדולים יותר. איך בוחרים בגודל המתאים? על פי המדריך הבא:

 

מה גודלו של הארון בו אתם משתמשים כיום?

ראשית, על מנת להבין אם ארון הזזה 3 דלתות יכול להתאים לכם, הרי שכדאי להבין תחילה מה גודל הארון בו אתם עושים שימוש כיום. מעבר לכך שגודל הארון הנוכחי יכול לשקף בפניכם האם ארון בגודל זהה יכול להתאים, הרי שהוא גם יכול לשקף תמונה אחרת: במידה ובארון הנוכחי שלכם ישנם המון מדפים ריקים, הרי שכדאי לשקול לקחת ארון בגודל קטן יותר או בגודל זהה על מנת שיהיה לכם אקסטרה מקום. מנגד, אם ברשותכם ארון שבו פריטי הלבוש מאוחסנים בצורה צפופה תוך שאין מקום לכל הפריטים, הרי שעליכם לתכנן ארון גדול יותר.

 

תכנון ראשוני: איך נראה ארון החלומות שלכם?

הבנת הצרכים שלכם היא כנראה השלב החשוב ביותר ועליו כדאי להתעכב. ארון החלומות שלכם הוא למעשה ארון שיעניק לכם את הפתרונות המתאימים לכם ביותר. ארון הזזה 3 דלתות או ארון עם מספר רב יותר של דלתות צריך להעניק לכם פתרון לטווח הארוך – כך שכדאי לקחת בחשבון גם את דפוסי הצריכה שלכם. המשמעות היא שבמידה וכיום יש לכם ארון עם שלוש דלתות שמספיק לכם אך אתם נוטים לרכוש לא מעט פריטים, הרי שכדאי לקחת בחשבון אפשרות לארון מעט גדול יותר.

 

תקציב ומקום בחדר: עד כמה הם גדולים?

אלמנטים נוספים שכדאי לקחת בחשבון עם תכנון יחידת ההורים שלכם באמצעות ארון הזזה 3 דלתות, הם התקציב וגודל החדר. זכרו כי המטרה היא לאפשר לכם שימוש נוח ואידאלי, כך שמעבר לכך שחשוב שיהיה די מקום לשילוב הארון בחדר הארונות, הרי שחשוב להבטיח כי גם לכם יהיה די מקום בחדר לטובת שליפה נוחה ואידאלית של פריטי הלבוש שלכם. על כן, לפני שאתם מגיעים אל חנות הרהיטים, בצעו מדידה מהירה של גודל החדר. כמו כן, מה גודל התקציב שלכם? ככל שהתקציב שלכם גבוהה יותר, כך פתוחות בפניכם אפשרויות רבות יותר. הגדירו תקציב מראש והתאימו את הפתרונות הרלוונטיים לכם בהתאם לתקציב בו אתם רוצים להישאר.

 

כלל המפתח: תכנון נכון עם מגוון פתרונות אחסון

תכנון של חדר ארונות המתאים ליחידת הורים חייב להתבצע על בסיס המחשבה כי ארון זה עתיד לשרת אתכם להמון שנים. על כן, במידה והחלטתם ללכת על ארון הזזה 3 דלתות או אפילו על ארון גדול יותר, כדאי לדבוק בכמה שיותר פתרונות אחסנה. ישנם אלו המבקשים ארונות עם מדפים בלבד, אך תמיד כדאי להוסיף גם מגירות ואזורי תלייה. צרכים תמיד משתנים, וגם אם מרבית הפריטים שלכם יכולים להתחסן במדפים, תמיד כדאי שיהיו אופציות נוספות הפתוחות לכם לאחסנה נוחה, אידאלית ומתקדמת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com