חידושים אחרונים בתחום הרהיטים | BEN-ITAY

חידושים אחרונים בתחום הרהיטים

כשאנחנו מסתכלים על עולם הריהוט, אנחנו נוטים לחשוב לא פעם, שמדובר על עולם סטטי, תחום שלא משתנה. אומנם יש שינויים של עיצוב, יש שינויים בחומר וכן אפשר לראות שינויים בצבע, אך באופן עקרוני הצורות של הרהיטים לא משתנות. שולחן תמיד יהיה עם ארבע רגליים, כיסא יהיה בנוי גם מארבע רגליים או מרגל אחת, מדפים יהיו באותה צורה, אין הבדלים מהותיים ממה שהיה לפני שנים ולמה שיש היום בשוק.

לא מדויק. אנחנו יכולים לראות שחלק גדול מהריהוט הביתי והמשרדי השתנה באופן ניכר. השינוי בא לידי ביטוי בצורות שונות, הן בצורה, בסגנון, צבע וכן במאפיינים אחרים. אם ניקח למשל שולחנות סלון מלפני שלושים וארבעים שנה, אנחנו נראה שהם לא דומים כלל לשולחנות של ימנו, מהיבטים רבים.

אנחנו נציג כאן שורה של חידושים אחרונים בתחום הרהיטים על פי מאפיינים שונים. צריך לומר, אף על פי שיש שינויים מרחיקי לכת בנקודות שונות, עדיין, אנחנו יכולים למצוא בחנויות רהיטים שולחנות סלון, מדפים, כסאות ורהיטים אחרים אשר מעוצבים ובנויים בצורה הקלאסית שלהם, אנחנו יכולים לבחור מה בדיוק אנחנו רוצים לקנות ובמה אנחנו רוצים להשתמש.

החידושים האחרונים בתחום

צורה – על פניו היה נדמה שאין הבדל בצורות של הרהיטים מהעבר להיום, אך זה לא מדויק. נניח שולחנות סלון, היום אנחנו יכולים למצוא שולחן עם מדף מיוחד מתחתיו, מקום בו אפשר לשים ספרים, עיתונים וכדומה. מדפים, הרי שכיום אפשר למצוא כוורות במקום מדפים רגילים קלאסיים.

חומר אנחנו יכולים לראות שולחנות וריהוט אחר עשויים ממגוון חומרים. החל מעץ מלא וכלה בפלסטיק ייחודי. אנחנו יכולים למצוא חומרים שונים שבעבר לא הכירו וכיום ניתן להשתמש בהם לריהוט ולדברים אחרים.

צבעים – כאן מגיע השינוי הבולט. בעבר היה נהוג להשתמש בצבעים בסיסיים, קרי, לבן, חום, שחור, קרם. היום אנחנו יכולים לראות ריהוט בכל הצבעים, כולל ירוק, כחול, אדום ועוד. הרהיטים הפכו להיות יותר מודרניים וזה בא לידי ביטוי קודם כל בצבעים שלהם.

שילוב – חלק גדול מהרהיטים משלבים בתוכם מספר חומרים. כך למשל, אם נחזור אל שולחנות סלון נוכל לראות שולחנות עץ שבמרכזם יש שיש או זכוכית יפה. כך גם בריהוט כמו ארונות הזזה או שולחנות עבודה.

צריך לומר שהשינוי והחידוש הגדול ביותר התרחש בתחום של ארונות ומיטות. בארונות אנחנו יכולים לראות פתרונות מודולריים לאחסון, מגירות, מדפים וכדומה. בכל הקשור למיטות אנחנו יכולים לראות יותר מינימליזם, כבר לא מוצאים מיטות גדולות וכבדות, עם ראש מיטה, שידה מחוברת וכל זה. היום מרבית המיטות הן מאוד מצומצמות כוללות רק את המקום עליו מניחים את המזרון, כאשר החלקים האחרים אינם או שהם מגיעים בנפרד, על מנת שלא נצטרך להיות מחויבים לקנות את הכל ביחד.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com