חלומות פז: איך בוחרים מיטת ילדים? | בן איתי רהיטים

חלומות פז: איך בוחרים מיטת ילדים?

בכל לילה מחדש אתם מאחלים לילדכם לילה טוב. למרות שהאיחולים החמים והליטוף מאבא ואמא הם הדברים החשובים ביותר, הרי שהם לא תמיד מספיקים. בכדי שהלילה של ילדכם אכן יהיה טוב, חשוב להבטיח לו מיטה איכותית, נוחה וכזו ההולמת את גודלו. אז איך בוחרים מיטה לחדר הילדים?

 

התאימו את המיטה לטון העיצובי בחדר

מה שקורה במרבית המקרים הוא שחדר הילדים נשאר כפי שהוא – מפינת העבודה ועד ארון הבגדים, כאשר הרהיט היחיד שמשתנה הוא המיטה. על כן, כדאי מאד שאת המיטה שאתם בוחרים תתאימו לטון העיצובי הנוכח בחדר. נסו לבחור בגוון מיטה מתאים בהתאם לגווני הרהיטים שבחדר, כך שתוכל להתקיים הרמוניה עיצובית והתכתבות מפרה בין כל האלמנטים בחדר. האם כדאי לבחור במיטה בעלת קו עיצובי שונה? התשובה שלילית. מאחר והמיטה הינה אלמנט מוביל ודומיננטי, היא מושכת אליה את מלוא תשומת הלב, מה שבמקרה זה יכול לפעול דווקא לרעת נראות החדר.

 

חמש שנים קדימה: המיטה עוד רלוונטית?

לא מעט הורים מלינים על כך שקצב גדילתם של הילדים גורר המון הוצאות. כך לדוגמא, נעליים שנרכשו לילדים בגיל 4, כבר אינן רלוונטיות בגיל 5. דומה הדבר עם פריטי הלבוש, משחקי ההתפתחות וגם חדר הילדים שלהם. בעת שאתם מחליטים לעשות את הצעד ולהתחיל לבחון דגמים של מיטות ילדים, כדאי לבחור את המיטה שתשרת אתכם לטווח כמה שיותר רחוק. כך לדוגמא, אם הילד שלכם בן 13 ואתם רוכשים לו מיטה חדשה כמתנת בר מצווה לדוגמא, כדאי שלא לבחור במיטת יחיד גדולה יותר, אלא לעשות את המעבר אל מיטה וחצי. מדובר על גיל שבו הילדים גדלים מהר, כך שבמקום להכניס את עצמכם להוצאה נוספת בקרוב, תוכלו לתת מענה גם לשנים הבאות.

 

חשבו היטב את גודל המיטה בהתאם לגודל החדר

הילד שלכם אולי גדל, אך החדר לכשעצמו נשאר בדיוק באותו הגודל. אחת הטעויות שהמון הורים עושים היא שלא למדוד את החדר טרם הגעתם אל חנות הרהיטים. מה שקורה הוא שבעת שמחליפים מיטה, מחליפים אותה בהכרח למיטה גדולה יותר. המשמעות? אם עד כה המיטה תפסה חלק מסוים מהחדר, הרי שהמיטה החדשה עתידה לתפוס מקום רב יותר. על כן, כדאי לקחת מידות מדוייקות ולהבין האם המיטה החדשה עלולה לשנות את סדר הרהיטים בחדר.

 

אל תתפשרו על מיטה איכותית מחנות מובילה

הסיבה שאתם רוכשים מיטה גדולה שתשרת את ילדכם לטווח הארוך, היא על מנת להימנע מהוצאות נוספות בעתיד. דבר נוסף שאתם יכולים לעשות על מנת להימנע מהוצאות נוספות הוא להבטיח כי אתם רוכשים מיטה מחנות רהיטים מובילה שמוכרת לכם אך ורק רהיטים איכותיים. חיסכון כספי על רהיט פחות איכותי במעמד הרכישה אינו באמת חיסכון, זאת מאחר ואתם עלולים להיכנס למעגל התחייבות נוסף בקרוב עם רכישת מיטה נוספת. המסקנה: רק רהיטים איכותיים!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com