מדוע כדאי לפנות חדר בבית לטובת חדר ארונות? | BEN ITAY

מדוע כדאי לפנות חדר בבית לטובת חדר ארונות

בכל חדר שינה בבית שלכם גם ישנו ארון בגדים שהמטרה שלו פשוטה וידועה: להעניק לכם פתרון אחסון נוח לכל פריטי הלבוש שלכם. פתרון כזה של ארון בכל חדר שינה נתפס כמיושן, וכיום יותר ויותר משפחות בוחרות להתקדם אל פתרון של חדרי ארונות. איך מוציאים לפועל פתרון שכזה? מפנים חדר בבית שאין לכם בו שימוש. מה יוצא לכם מזה? לא תאמינו אפילו:

 

חדר אחד שבו מרוכזים כל פריטי הלבוש

אז מהו אותו חדר ארונות? חדרים אלו היו בעבר נחשבים כחדרים שרק נתח מצומצם מאד באוכלוסיה היה יכול להרשות לעצמו. חדרים אלו היו נתפסים כיוקרתיים וכאלו שלטובת שילובם יש צורך בחלל ענק בבית. בפועל, גם חדר בגודל סטנדרטי יכול להספיק כל עוד מתכננים אותו נכון. מה חדר הארונות נותן לכם? את האפשרות לרכז את כל פריטי הלבוש בחדר אחד בבית. נסו לדמיין מצב בו כל אחד מבני הבית היה מאחסן בחדרו את כלי האוכל בהם הוא משתמש – האם זה היה נשמע לכם הגיוני? על כן, רכזו את כל פריטי הלבוש בחדר אחד מרכזי.

 

הדרך שלכם להגדיל את חדרי השינה

חדרי השינה של ההורים והילדים מאופיינים בשלל רהיטים המעצבים אותם. בעוד ישנם רהיטים חיוניים יותר כמו מיטה לדוגמא, גם ישנם רהיטים שהנוכחות שלהם בחדרי השינה נתפסת כמיושנת ולא רלוונטית – כאלו הם בדיוק ארונות הבגדים. בעת שאתם מוציאים את ארונות הבגדים מחדרי השינה ומעתיקים את פתרונות האחסון אל חדר אחד מרכזי, הרי שאתם מגדילים את החדרים שלכם בצורה משמעותית. איך ניתן לנצל את החלל החדש שהתפנה? עם פינות עבודה גדולות ומשודרגות, מיטות גדולות יותר, שילוב של מראה או חיפוי מרהיב.

 

אסתטיקה: חדר מעוצב ומרשים

ארונות בחדרי השינה יוצרים מראה מסורבל ועמוס. מנגד, בעת שיוצרים חדר ארונות המתוכנן על פי המידות שלכם והצרכים שלכם, הנראות המתקבלת היא נראות אסתטית, סולידית ואלגנטית. האסתטיקה הגבוהה מאופיינת בין היתר הודות לארונות הזזה מעוצבים המבוססים על מנגנון של הזזה – זאת בשונה מדלתות הארונות הרגילים שהנראות שלהם מעט גסה יותר. מעבר לכך, מאחר וכל פריטי הלבוש נמצאים בחדר מרכזי אחד בבית, קל יותר לשלוט על קיפולי הכביסה והכנסתם אל המדפים המיועדים בחדר הארונות.

 

פתרונות אחסון מרווחים הרבה יותר

כמו כן, חדר הארונות מעודד אתכם ואת הילדים להיות יותר מסודרים. איך זה קורה? כידוע, ארונות הבגדים שהיו נמצאים בחדרי השינה היו ארונות שהיה עליהם להידחס בתוך חדרים שאינם בהכרח גדולים. המשמעות? לא תמיד היה לכם מקום לכל פריטי הלבוש שלכם – מה שלא אחת הסתכם באחסון צפוף מאד ובעיקר לא מסודר. חדרי הארונות לעומת זאת מרווחים מאד ומציעים לכם חוויית אחסון שונה – מה שמאפשר לכם להיות מסודרים ולתת לכל פריט לבוש שלכם את הכבוד המלא.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com