מדוע צריך חדר ארונות גם במשרדים? | בן איתי

מדוע צריך חדר ארונות גם במשרדים?

ארונות הזזה מוכרים לכם לבטח מחדרי ארונות בבתים פרטיים הנהנים מפתרונות אחסון איכותיים ומתקדמים. לצד השימוש הביתי-פרטי, הרי שניתן לעצב גם חדרי ארונות במשרדים שונים. היתרונות? רבים משתוכלו לדמיין! ארון הזזה לפי מידה שהופך להיות חלק מחדר הארונות הינו חסכוני מבחינת מקום, הוא כולל מגוון רחב של פתרונות אחסון לרבות מדפים או מגירות והוא בעיקר מאפשר לכם לתכנן בצורה נבונה וחסכונית יותר את המשרד.

 

הארונות הנבחרים: ארונות הזזה

עוד לפני שיוצגו בפניכם כל התועלות לשילוב חדר הארונות במשרד שלכם, הרי שחשוב להבין מדוע ארון הזזה לפי מידה הוא הארון הנבחר שלכם. ארונות הזזה מסתמנים כארונות המתקדמים ביותר, ואלו המשדרים את הנראות האלגנטית והיוקרתית ביותר. בעוד ארונות דלתות רגילים מגיעים לרוב בגדלים קבועים מראש, ארונות ההזזה הינם ארונות המתוכננים על פי מידות שאתם מגדירים – כך שמדובר על פתרון שהינו מותאם אליכם במאת האחוזים. מעבר לכך, ארונות הזזה הינם ארונות בעלי מנגנון טריקה שקטה, מה שמעניק לכם יתרון משמעותי נוסף בחלל כמו משרד, בו ישנה חשיבות לסביבת עבודה נעימה ושקטה ככל הניתן.

 

חלל אחד שבו מרוכז כל החומר שלכם

אז מדוע כדאי לשלב ארון הזזה לפי מידה כחלק מחדר ארונות במשרד? לא משנה איזה משרד יש ברשותכם – ממשרד עורכי דין ועד משרד פרסום, הרי שאתם מחזיקים בחומר רב של לקוחות. במשרדים מטבע הדברים ישנם מספר חדרים שונים, כאשר בכל משרד ישנה ניירת אחרת. במקום לפצל את כל המסמכים החשובים של המשרד שלכם במספר משרדים נפרדים, למה שלא תאחדו את כולם בחלל אחד? כשם שישנו חדר ארונות בבתים שבו מרוכזים כל פריטי הלבוש, כך במשרד שלכם תוכלו להקדיש חדר אחד שבו תוכלו לאחסן חוזים, חומר ארכיוני ואפילו מסמכים סודיים.

 

חוסכים מקום רב במשרדי העובדים

בעת שאתם מרכזים את כל המסמכים השונים בחדר הארונות, אתם מפנים המון מקום במשרדי העובדים. כיום, כמעט בכל משרד ישנו ארון שתופס לא מעט מקום במשרד, אך בעת שאתם מרכזים את כל הנדרש בחדר אחד בלבד – ניתן לוותר על אותם הארונות. באופן זה, ניתן לנצל את חלל המשרד בצורה מושכלת ונכונה יותר, תוך שסביבת העבודה של העובדים הופכת מרווחת יותר וצפופה פחות. ארון הזזה לפי מידה שמשתלב בחדר הארונות במשרד שלכם יכול לכלול כל מספר מדפים בו אתם דורשים, כמו גם פתרונות נוספים כדוגמת מגירות.

 

המסמכים בחדר אחד? הכניסה למורשים בלבד!

כמו כן, חדר ארונות מגלם בתוכו יתרון נוסף. העובדים שלכם מסווגים לדרגים שונים. בעוד ישנם העובדים שהינם עובדים מתחילים שאינם צריכים להיות חשופים לכל סוג של מידע, ישנו גם הצוות המוביל יותר שחשוף לכל סוג של מידע. בעת שכל המסמכים שלכם פזורים בצורה חופשית במשרד, הרי שכל עובד יכול להגיע במגע עם מסמכים מסווגים שונים. חדר ארונות שבו ישולב ארון הזזה לפי מידה הוא חדר שיכול להפוך לחדר שהכניסה אליו הינה למורשים בלבד. כך, אתם מגנים על כל הסודות המקצועיים שלכם ועל כל סוג של מידע שאינכם רוצים לחשוף אותו לכל עובד ועובד.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com