עם איזה מידע עליכם להגיע אל חנות ארונות הזזה | בן איתי

עם איזה מידע עליכם להגיע אל חנות ארונות הזזה

כשאתם מחליטים שאתם רוצים לשדרג את פתרונות האחסון בבית שלכם, אתם גם מחליטים לעשות זאת מהר ככל הניתן. התשוקה לראות את הארונות החדשים ולהיפטר מאלו הישנים מביאה אתכם במהרה אל חנות הרהיטים המציעה לכם חוויה משודרגת של ארונות איכותיים. על מנת להפוך את הגיחה שלכם לחנות הרהיטים ליעילה ומועילה, עליכם להגיע עם מידע חיוני שיסייע לכם לעצב במהירות האפשרית ארונות הזזה חדשים שישתלבו בדירה שלכם:

 

מידות החדר בו אתם עתידים לשלב את הארון

הארונות מותאמים למידות שלכם, או יותר נכון למידות החדרים בהם הם עתידים להשתלב. על כן, רגע לפני שאתם מגיעים לפגישה עם מומחי הארונות, חשוב להגיע עם גודל החדר ועם גודל הארון הרצוי. הסיבה מאד פשוטה: בעת שיודעים מה גודל הארון, גם ניתן לתת לכם מחיר מוערך. בנוסף, בעת שיודעים איזה גודל של ארון הזזה עתיד להשתלב בחדר, גם ניתן לתכנן טיוטה ראשונית עם כל הפתרונות האחסון הרלוונטים לכם. בעת שאין לכם מידות, קשה מאד להתקדם בפגישה – מה שעלול להביא אתכם בשנית אל פגישת היכרות נוספת.

 

ארון לאחסון מסמכים או אחסון פריטי לבוש?

לארון החדש שאתם רוכשים ישנה מטרה ברורה. ישנם אלו המעוניינים בארונות הזזה לשילוב בחדר העבודה לטובת אחסון מסמכים, בעוד ישנם אלו המעוניינים בחדר ארונות חדש שבו ישולבו ארונות הזזה מתקדמים. הגדרת מטרת הארון שלכם מאפשרת למומחי הארונות להציע לכם את הארון המתאים לכם ביותר עם הפתרונות המתאימים ביותר. בעוד ארונות לטובת אחסון מסמכים מבוססים בעיקר על מדפים במרווחים קבועים, הרי שארון בגדים מבוסס על פתרונות שונים הכוללים מגירות, מדפים במרווחים שונים, אזורי תלייה וכדומה.

 

האם אתם מצפים מהארון להשפיע עיצובית על החלל?

אחד היתרונות הבולטים של ארון ההזזה הוא האפשרות שלו גם להשפיע רבות על החלל. למרות הנראות האסתטית הגבוהה והקו העדין והאלגנטי, ישנם אלו המעדיפים שהארון ישרת אותם פונקציונאלית בלבד מבלי שהוא יתרום עיצובית. על פי הדרישות השונות שלכם, יוצעו לכם דגמים הרלוונטים לכם. ישנם ארונות בצבעים שונים שהנוכחות העיצובית שלהם גבוהה יותר, בעוד ישנם ארונות בצבעים שונים שצבעם הנייטרלי הופך אותם לכאלו הנטמעים יותר בחלל מבלי שהם משפיעים רבות עיצובית. אתם מחליטים, הארונות מתאימים עצמם אליכם.

 

מסגרת תקציבית – מדוע היא חשובה?

וכנראה שהדבר החשוב ביותר להגיע איתו אל חנות הרהיטים הוא מסגרת תקציבית ברורה וידועה מראש. מאחר ומדובר על ארונות המותאמים אליכם אישית, הרי שאין סוף למה שאפשר לתכנן עבורכם. בעת שאין תקציב – הרי שלא ניתן להתמקד על פתרונות ספציפים. מנגד, בעת שיש תקציב מוגדר ניתן לתכנן לכם את הארון המושלם עבורכם ולעמוד בתקציב בו אתם רוצים לעמוד. דעו כמה אתם רוצים להשקיע – מכאן והלאה יהיה מי שידע לעבוד עם התקציב שלכם.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com