פינות עבודה וכוורות מעוצבות בהתאמה אישית - בן איתי

פינות עבודה וכוורות

המון פעמים שמן של פינות העבודה נקשר עם בתי עסקים גדולים – החל ממשרדי עורכי דין, דרך מרפאות ועד משרדי ממשלה. בפועל, פינות העבודה הינן פינות המיועדות גם לחדרי הילדים בבתים הפרטיים.

"בן איתי" שמחים להציע לכם מגוון רחב של פינות עבודה בגדלים שונים, חומרים שונים ועיצובים שונים שיתרמו עיצובית ופונקציונאלית לחדר הילדים. פינת עבודה בחדרו של ילדכם היא הרבה מעבר לפינת עבודה – היא הפינה הפרטית שלו!

 

פינת עבודה מחומרים איכותיים – חובה!

אנו מציעים לכם פינות עבודה העשויות מחומרים איכותיים בלבד. בעת שרוכשים רהיט שאינו עשוי מחומרים איכותיים, הרי שתוחלת החיים שלו קצרה – מה שאומר שזמן קצר לאחר הרכישה שלכם אתם עלולים למצוא עצמכם לפני רכישה נוספת. אנחנו ב"בן איתי" הצבנו לעצמנו מטרה: להעניק לכם את השירות המושלם המבוסס על איכות, מקצועיות ושירות חסר פשרות.

ההצטיינות שלנו בכל אחד מהפרמטרים רלוונטית עם כל רהיט ורהיט שאנו מציעים למכירה, לרבות פינות העבודה. נשמח לשדך לכם את פינת העבודה המתאימה ביותר לחדרו של ילדכם בהתאם לגודל החדר, הסגנון העיצובי והתקציב העומד לרשותכם.

 

תהליך תכנון ועיצוב המותאם לדרישות שלכם

מאחר ואתם לא רוכשים בכל יום פינת עבודה לחדרו של ילדכם, חשוב לנו להבטיח כי פינה זו תתאים לכם במאת האחוזים. אנו ממליצים לכם להגיע אל "בן איתי" לאחר שמדדתם את חדר הילדים, ולאחר שאתם מודעים למגבלות שלכם מבחינת המקום.

במקרים בהם חדר הילדים הינו חדר קטן, נוכל לתכנן עבורכם פינת עבודה פונקציונאלית שתשרת את ילדכם על הצד הטוב ביותר. במקרים בהם חדר הילדים הינו חדר גדול יותר, נמליץ על פינת עבודה מרווחת שבתוכה נוכל לשלב פתרונות אחסון מגוונים יותר וגדולים יותר. אנו שמים את הדגש על תכנון המותאם אליכם גם בהיבט הפרקטי וגם מבחינת העיצוב.

 

משולחן עבודה, דרך מגירות ועד כוורות

אז מהי בעצם פינת העבודה ומה היא כוללת? חדר ילדים מלא וכולל צריך לכלול מיטה, ארונות הזזה ופינת עבודה. פינת העבודה המוצעת לכם דרך "בן איתי" הינה פינת עבודה מושלמת הכוללת גם את שולחן העבודה וגם מגוון רחב של פתרונות אחסון.

אנו מציעים לכם מגירות וכוורת המתאימה לאחסנה של ספרים או מוצרי נוי. פינות העבודה למעשה מעניקות לילדכם פינה פרטית ואינטימית השייכת רק לו. אלו מכם שטרם דאגו לפינת עבודה בחדרו של הילד, לבטח מודעים היטב לעובדה כי במקרים כאלו הילדים מגיעים אל פינת האוכל המשותפת לטובת הכנת שיעורים, משחק בפאזלים או כתיבה.

 

פינת עבודה להכנת שיעורים ולמידה למבחנים

אז איך פינת העבודה משרתת את ילדכם? ראשית, עם הכנת השיעורים והלמידה למבחנים. לאורך 12 שנות הלימודים המחכות לילדים, יהיה עליהם להכין עבודות, לעשות שיעורי בית על בסיס יומי וללמוד למבחנים.

בחדר שלהם הם זוכים לפרטיות המלאה ביותר, תוך שהם גם זוכים לסביבה שקטה ופרטית שבזכותה הם יכולים להיות יותר מרוכזים ויותר נאמנים למטלות הניתנות במסגרת בית הספר. שימו לב כי פינת העבודה רלוונטית לילדים בגיל 5 וגם לנערים בגיל 18 הלומדים לבחינות הבגרות.

 

פינת העבודה כמעודדת טיפוח תחביבים

עם קצב הגדילה של הילדים הם מתחילים לטפח תחביבים: החל מציור, דרך כתיבה ועד תפירה. בעת שישנה פינה בה הילדים יכולים לעבוד בפרטיות, קל להם יותר לטפח את התחביבים שלהם. פינה שכזו הינה מבורכת, ובעת שאתם מתכננים חדר ילדים, כדאי מאד שלא לפסוח על הפינה שבה הילדים שלכם במידה רבה מגבשים זהות. כמו כן, פינת העבודה מספקת פתרונות אחסון נוספים למחברות, ספרים, מכתבים וצעצועים.

 

האם פינת עבודה מתאימה גם לילדים קטנים?

למרות שההמלצה היא לשלב את פינת העבודה בחדר הילדים כבר בגיל מוקדם יותר, המון הורים משלבים פינה שכזו רק עם המעבר של הילד מגן החובה אל בית הספר – עם העלייה לכיתה א'. אכן, פינת העבודה הכרחית יותר עם המעבר לבית הספר, אך היא חיונית כבר מגילאים קטנים. חשוב שלכל ילד תהיה הפינה הפרטית שלו בתוך חדרו. שימו לב: מבלי שמשולבת בחדר פינת העבודה, חדר הילדים הוא בעיקר חדר שינה, כאשר את שאר הפעילויות מבצע הילד בחדרים המשותפים בבית – מפינת האוכל ועד הסלון. השקיעו גם אתם בפינה פרטית לילדכם!

 

לא יודעים כיצד לבחור את הרהיט שאותו אתם מחפשים?

בואו לקרא את המאמרים שלנו בשביל להשכיל בתחום הריהוט!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com